Знаки безпеки на сторожі нашого життя!

Чи помічали ви, що в нашому полі зору завжди є знаки безпеки? Озирніться навколо, і ви побачите зрозумілі всім значки, які попереджають нас про можливу або існуючу небезпеку, дозволяють, забороняють, вказують, інформують про наявність поруч небезпечних об'єктів.

Знаки безпеки добре помітні, але не відволікають нашої уваги, не створюють незручностей при виконанні працівниками своїх професійних обов'язків. Завдяки знакам люди знають, де відведене місце для куріння, де є запасний евакуаційний вихід, а яке небезпечне місце слід обійти стороною.

Якщо кваліфікувати місця розташування знаків безпеки, то можна виділити кілька основних місць:

• Безпосередньо на робочих місцях і ділянках, де проводяться роботи.
• На будівлях і спорудах, на території підприємств, на будівельних майданчиках.
• На транспорті, в салонах транспортних засобів, на обладнанні, машинах, механізмах.
• На вхідних або в'їзних воротах, дверях приміщень, на шляхах евакуації.

Знаків є багато. Основними знаками можна назвати знаки пожежної безпеки. Вони попереджають про те, *пожежна безпека є ключовою для збереження людського життя і матеріальних цінностей підприємства. При виникненні пожежі завдяки знакам пожежної безпеки можна швидко зорієнтуватися в будь-якому приміщенні і швидко знайти вогнегасник, пожежну драбину, пожежний гідрант або вихід для евакуації людей у надзвичайній ситуації.

Метою знаків безпеки з охорони праці є попередження, застереження для працівників від ураження електричним струмом, від травмування та інших нещасних випадків. На будівельних майданчиках це нагадування про те, що потрібно одягнути каску. На об'єктах, де є вибухонебезпечні речовини, це заборона курити.

Є попереджувальні знаки, що попереджають про що-небудь. Наприклад, про обладнання, яке знаходиться під напругою. Існують зобов'язуючі знаки, які інформують людей про наявність отруйних речовин, працювати з якими потрібно тільки в спеціальному захисному костюмі, рукавичках і масці.

Цільові таблички є на всіх підприємствах усіх форм власності. Розміщення знаків безпеки в різних місцях диктується законодавством України.

Якщо вашому підприємству потрібні знаки безпеки, то купити плакати і знаки ви можете в нашому інтернет-магазині. Замовлені знаки ми доставляємо по всій території України. Вибрати і замовити знаки всіх категорій можна тут.